Slavonice

Slavonice 2015 - vedlejší párové turnaje

Slavonice 3. 5. 2015
Rank     Name                                   %          Club

  1.  14 Kohutová/2733-Melčák/2712            61.859        HAV
  2.   5 Králík J./2452-Žylka/2346            60.150        UHR
  3.  15 Dudková/2263-Kopecký M./2292         59.722    HAV-VSE
  4.   3 Macura/1933-Volhejn/280              59.509        VSE
      13 Frabša/926-Kvoček/300                59.509    UHR-TRN
  6.  11 Márjai/15-Zöld/16                    58.387         HU
  7.  38 Galbavá/2259-Galbavý/2244            58.280        BKP
  8.  28 Erdeová/301-Lauer/56                 57.051        BKP
  9.  12 Bódis/10-Szilágyi/9                  56.464         HU
 10.  17 Kopřiva/52-Pivnička/2404             56.410        BKP
 11.  31 Guldbransen/2894-Radojcic/2936       55.929         VŠ
 12.  24 Bahník O./2095-Bahník P./695         54.092    CHB-BKP
 13.  36 Pulkrab/1734-Šlemr/2290              53.953    CBM-BKP
 14.  21 Teichmann/2462-Vachtarčík/2343       53.632        HAV
 15.  16 Vlachová/2153-Vozábal/1868           52.991    UHR-BKP
 16.   2 Bahníková/337-Scháňka/2683           51.229    BKP-VSE
 17.  29 Haman/394-Mašek/323                  50.908    BRN-BKP
 18.  37 Ferančuk/25-Žilko/26                 50.801         BY
 19.  22 Plosová/2094-Horáček/610             50.374    CBM-TRU
 20.  10 Fořtová/1985-Fořt/703                50.000    BKP-PAR
 21.  30 Kupková L./878-Emmer/2108            49.893        BKP
 22.  18 Belčák P./41-Švec/126                49.466        BRA
 23.   8 Svobodová/342-Svoboda/341            49.199        BKP
 24.  35 Mališová/2843-Mališ/2844             48.237        UHR
 25.   1 Mudrochová/246-Molák/2322            47.329    BRA-BKP
 26.  20 Böhmová/1818-Schulzová V./1981       47.062    TRI-BKP
 27.   4 Kyptová/1393-Humpál/2523             45.620        CBM
 28.  34 Gajdoš/60-Nižnanský/160              44.979        BRA
 29.  33 Kupková B./2890-Králík M./801        44.284    BKP-UHR
 30.   6 Holý/892-Nulíček/1188                43.750    KRA-BKP
 31.   7 Suchá/1347-Mokráň/93                 43.056    TRI-BRA
 32.   9 Diamant/289-Textor/33                42.949        BKP
 33.  23 Čermáková M./2587-Kypta/1170         41.880        CBM
 34.  25 Vajdová/2062-Pojman/2396             40.385        CHB
 35.  26 Kaul M./22-Kaul W.                   38.932        AUT
 36.  19 Filip/1502-Medlín A./1333            37.126        BKP
 37.  32 Klímová/2098-Mandysová/2239          36.111         VS
 38.  27 Auer/21-Marte/24                     35.417        AUT


DokumentaceRozdání
neděleFrekvenceVýsledky párůdiagramyPBN


Slavonice 2. 5. 2015
Rank     Name                                   %          Club


  1.   4 Melčák/2712-Nulíček/1188             61.538    HAV-BKP
  2.   6 Bahníková/337-Kopecký/2292           60.817    BKP-VSE
  3.   9 Svoboda/341-Žylka/2346               59.856    BKP-UHR
  4.   2 Bytskevich I.-Lipnicki               57.933         BY
      16 Kopřiva/52-Pivnička/2404             57.933        BKP
  6.  18 Medlín A./1333-Volhejn/280           53.125    BKP-VSE
  7.   1 Sikora/2471-Teichmann/2462           51.923        HAV
  8.   8 Auer-Marte                           51.683        AUT
  9.  12 Kupková L./878-Emmer/2108            49.135        BKP
 10.  11 Kohutová/2733-Novotný Jan/2431       48.317    HAV-UHR
 11.  10 Ferančuk-Žilko                       47.115         BY
 12.   7 Mudrochová/246-Suchá/1347            45.913    BRA-TRI
      15 Belčák P./41-Švec/126                45.913        BRA
 14.  17 Kupková B./2890-Kvoček/300           45.673    BKP-TRN
 15.  13 Jotov/748-Netuka/741                 43.029        TEP
      14 Vajdová/2062-Králík J./2452          43.029    CHB-UHR
 17.   3 Galbavá/2259-Galbavý/2244            41.587        BKP
 18.   5 Mališová/2843-Mališ/2844             35.096        UHR


DokumentaceRozdání
sobotaZápisové lístkyVýsledky párůdiagramyPBN


Slavonice 1. 5. 2015
Rank     Name                                   %          Club

  1.   4 Svoboda/341-Textor/33                68.990        BKP
  2.  16 Jotov/748-Netuka/741                 59.615        TEP
  3.  15 Bahníková/337-Bahník/695             58.894        BKP
  4.   6 Sikora/2471-Vachtarčík/2343          58.413        HAV
  5.   7 Kopřiva/52-Pivnička/2404             56.971        BKP
  6.  12 Kupková/878-Emmer/2108               51.923        BKP
  7.   8 Kvoček/300-Scháňka/2683              50.962    TRN-VSE
  8.   5 Klímová/2098-Radojcic                49.760     VS-VSE
  9.   2 Kopecký M./2292-Kurka/314            49.519    VSE-BKP
 10.  14 Melčák/2712-Nulíček/1188             49.279    HAV-BKP
 11.  17 Frabša/926-Králík J./2452            48.558        UHR
 12.  18 Medlín A/1333-Volhejn/280            47.356    BKP-VSE
 13.   9 Azarova-Lipnitskyi                   46.875        BEL
 14.  13 Byckevich-Filipovich                 45.673        BEL
 15.   1 Belčák P./41-Švec/126                41.587        BRA
 16.  10 Vajdová/2062-Králík M./801           39.904    CHB-UHR
 17.   3 Feranchuk-Zhilko                     37.981        BEL
 18.  11 Gajdoš/60-Nižnanský/160              37.740        BRA

DokumentaceRozdání
pátekZápisové lístkyVýsledky párůdiagramyPBN

TD: Adam Kubica, Dušan Šlachta

Návrat na hlavní stránku
































„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain